Jõgevamaa karjääripäevad: Milline on rikas karjäär Jõgevamaa ettevõtlike inimeste pilgu läbi ja puutumatuks saamine koos Indrek Maripuuga

  • 0

Jõgevamaa karjääripäevad: Milline on rikas karjäär Jõgevamaa ettevõtlike inimeste pilgu läbi ja puutumatuks saamine koos Indrek Maripuuga

Jõgevamaa karjääripäevad loovad rikkust

indrek maripuu karjääripäeval23-25. märtsil toimuvad Jõgevamaa kolmes linnas karjääripäevad, teiste hulgas esineb Indrek Maripuu ning Jõgevamaa ettevõtjad. Teemanädalal keskendutakse täiskasvanute karjääriplaneerimise oskustele, tutvustatakse karjäärinõustaja rolli valikute tegemisel ning arutletakse rikastava tööelu kujundamise ja enese eduka esitlemise teemadel. Karjääripäevad on osalejatele tasuta. Leia Jõgevamaa karjääripäevade programm siit.

Mis on karjäär?

Milline on rikas karjäär Jõgevamaa ettevõtlike inimeste pilgu läbi?

Kas on võimalik saada puutumatuks?

– neil ja ka teistel huvitavatel teemadel jagavad oma rikkalikke kogemusi meie maakonnas tegutsevad aktiivsed inimesed.

Karjäärivaldkonna spetsialistidelt saab kuulda töötubades CV ja motivatsioonikirja koostamise ideid ning valmistada end ette tööandjale atraktiivsemaks muutmiseks.

Kogu sündmuse vältel toimetab karjäärikiirabi ning saab esmast nõustamist oma äriideede osas.

Näiteks Jõgeva sündmusel külalisesinejana üles astuv koolitaja ja innovatsioonistuudio Neitsijärve Loovusait asutaja Indrek Maripuu küsib: “Kuidas hüperkonkurentsis ja muudatuste virvarris edukas olla? Olukorras kui organisatsioonid on järjest vähem püsivad ning kasvav hulk töid tehakse ajutiste projektimeeskondade poolt projektipõhiselt?“ Kas leiame ka vastused? Tule kuulama!

Sündmused toimuvad:
23. märtsil 14:30 -17:30 Põltsamaa Vallavalitsuse saalis

24.märtsil 14:30-17:30 Mustvee Kultuurikeskuse galeriis

25.märtsil 13:30 – 17:30 Jõgevamaa Rajaleidja keskuses

Kõikide sündmuste täpne ajakava ja esinejad on Terve Karjääri kodulehel aadressiga http://tervekarjaar.kny.ee/programm/jogevamaa. Jälgi ka Facebooki.  

Osalema on oodatud kõik tööturul tegutsevad täiskasvanud, oma elus kannapööret planeerivad inimesed, ettevõtjad ning kõik, kes soovivad saada uusi mõtteid ja ideid.

Jõgevamaa karjääriteemalised sündmused on osa Eesti Karjäärinõustajate Ühingu eestvedamisel 23.-27. märtsil toimuvast üle-eestilisest teemanädalast “Terve karjäär”.

Teistkordselt toimuva  täiskasvanutele suunatud teemanädala eesmärk on suurendada inimeste teadlikkust oma töö- ja erialaste otsuste tegemisel. “Terve karjääri” teemanädal toimub MTÜ Eesti Karjäärinõustajate Ühingu (KNÜ) eestvedamisel, koostöös SA Innove/Rajaleidjaga, SA Kutsekoda/Europassi Keskusega, Eesti Töötukassaga, Manpower OÜga, Persoonibrändi Agentuuriga, Hariduse Tehnoloogia Sihtasutusega ja paljude teiste partneritega, kes toetavad maakondlikke karjääripäevi. Sündmusi toetab Euroopa Sotsiaalfond

Jõgevamaa karjääripäevi korraldavad Jõgevamaa Rajaleidja keskus, Eesti Töötukassa Jõgevamaa osakond ja Jõgevamaa Arendus-ja Ettevõtluskeskus.

 

Lisainfo: Ingrid Stamm, 555 55 250, ingrid.stamm@rajaleidja.ee