Partnerid

“Terve karjäär” teemanädal ei saaks toimuda ilma vabatahtlikult tegutsevate karjäärispetsialistide, Eesti Karjäärinõustajate Ühingu toetuse ja teiste partnerite rahalise panuseta.

Kui sul on soov panustada järgmise, 2016. aasta sündmuse toimumisse, võta meiega ühendust, kirjutades Küllike Ojale, kyllike.oja@gmail.com.

Ootame partnereid, kes tegelevad täiskasvanute rahuldustpakkuva tööelu toetamisega ning karjääri planeerimise erinevate külgedega (pere, tervis, haridus, jne).

Korradaja

MTÜ Eesti Karjäärinõustajate Ühing

Eesti Karjäärinõustajate ÜhingMTÜ Eesti Karjäärinõustajate Ühing on karjäärinõustajaid, karjääriinfo spetsialiste, karjäärikoordinaatoreid ja karjääriteenuste arendamisest huvitatud inimesi ühendav organisatsioon, mis kaitseb oma liikmete ametialaseid huve, väärtustab karjäärispetsialisti elukutset, korraldab täiendõpet, töötab välja ja levitab karjäärispetsialistidele nende tööks vajalikke metoodilisi ja infomaterjale, osaleb Eesti karjääriteenuste arendamises ning on karjäärispetsialistidele kutset andev organ. Täna on ühingu liikmeid 91.
Eesti Karjäärinõustajate Ühingu veebileht
Võta ühendust: Liisa Raudsepp, kny@kny.ee, tel 56 655 443

Koostööpartnerid:

OÜ Persoonibrändi Agentuur

valge_veebiga_297x122mm_cmyk

Rollid muutuvad, situatsioonid muutuvad, meie huvid ja eesmärgid on muutuses. Kõige selle keskel oleme meie. Meie ISE oma unistuste, talendiga, mis on meile kaasa antud ja kogunenud elu jooksul. Oskus kasutada enda võimeid ning keskkonda tagab meile suurema võimaluse tegutseda iga päev millegagi, mis meid huvitab. Kui soovid avastada, arendada ja näha oma oskustes eristuvaid külgi, soovid nõu, kuidas end selgelt tööandjale või kliendile nähtavaks teha, siis tule konsultatsioonile Persoonibrändi Agentuuri. Nõustame, juhendame ja koolitame, et aidata avardada sinu võimalusi ja anda vajalikud kommunikatsiooni- ja turundusvahendid eesmärkide saavutamiseks.

Vaata lisa http://persoonibrand.ee, liitu persoonibrändi Facebookiga

Eesti Töötukassa

töötukassa logo

Eesti Töötukassa karjääriinfotoast saab infot tööotsimise kohta ning nõu ja tuge tööalaste valikute tegemisel. Karjääriinfotoad tegutsevad kõigi Töötukassa maakondlikke osakondade juures. Igal teisipäeval saab kella 14 – 16 karjäärinõu küsida ka Skype’i vahendusel, Skype aadress on karjaari.info.
Kui olete huvitatud töötamisest välismaal, saate nõu ja abi Töötukassa EURES nõustajatelt.
Töötukassa portaalis saate tutvuda Töötukassale vahendada usaldatud tööpakkumistega, iseteeninduse võimalusi kasutades saate mugavalt luua endale portaalis CV ning kandideerida huvipakkuvatele töökohtadele.

SA Innove /Rajaleidja

Innove_rajaleidja_logo

Küsid, mis on Rajaleidja? Rajaleidja on toredate ja asjatundlike inimeste võrgustik, mis alustas Innove koosseisus tööd möödunud aasta septembris. Toetame Sind haridus- ja tööelus tekkivate küsimuste korral ja aitame Sul leida endale sobivaima suuna. Rajaleidja keskused, mis asuvad igas maakonnas üle Eesti, teevad õppenõustamis- ja karjääriteenused kättesaadavaks kõigile kuni 26-aastastele inimestele. Keskustes kohapeal pakutavad teenused on tasuta. Leia endale lähim ja tule astu meile külla!
Koduleht: www.rajaleidja.ee

SA Kutsekoda / Europassi Keskus

Kutsekoda_värv

Kes meist ei oleks kokku puutunud olukorraga, kus oleme pidanud esitlema oma oskusi, teadmisi ja kogemusi, aga ei leia õigeid sõnu nende kirjeldamiseks? Olgu see siis CVd kirjutades, motivatsioonikirja koostades või iseenese jaoks oma kompetentse kaardistades. Europass pakub konkreetseid dokumente ja nendega seonduvalt nõustamist, et inimeste kompetentsid ja kvalifikatsioonid oleksid tööturul ja haridusmaailmas kergemini mõistetavamad ja esitletavamad. Europassi dokumentidest võib kasu olla ka inimesel, kes konkreetselt tööd ei otsi, kuid soovib selgust saada oma oskustes. Pöördu Europassi Keskuse poole ja saad teada, mida Europassi  dokumentidest võiks kasutada  eneseanalüüsi ja oma kompetentside sõnastamise vahendina.

Europassi dokumentide kohta saab lisainformatsiooni Europassi Keskusest. Külasta ka Europassi Facebooki lehekülge.  

Manpower OÜ

Manpower

Manpower on üks tunnustatumaid personaliettevõtteid maailmas. Meil on üle 65 aasta rahvusvahelist kogemust töötajate värbamise ja renditeenuste alal. Hoolime inimestest ja sellest, mis rolli mängib töö nende elus. Alates 2004.a oleme Eestis aidanud inimestel leida nende elu-ja tööstiiliga sobiva ametikoha. Samuti oleme ainus rahvusvaheline, kes on esindatud kogu Baltikumis. Sa alles sisened tööturule, otsid uusi väljakutseid või planeerid karjäärimuutust – meie Manpoweris oskame aidata. Unistuste töö leidmine on SINU võimuses.

Manpoweri võimalustest ja teenustest loe lähemalt kodulehel
www.manpower.ee

 

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus

IKTP_logo_koos_ERF_logogaHariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA) toetab IKT oskuste tarka kasutamist õpetamises ja õppimises ning aitab kaasa kõrgharidusega IT-spetsialistide ettevalmistamisele.
HITSA üks eesmärke on tagada iga haridustaseme õpetajale tänapäevased digipädevused ning julgustab neid oma valdkonnas kasutama. HITSA prioriteet on populariseerida ja edendada rahvusvaheliselt konkurentsivõimelist IKT-kõrgharidust ning tagada sellega tark töötegija IKT sektorile.
HITSA haldab ja arendab hariduselu olulisi infosüsteeme SAIS, ÕIS, Moodle ja KRATT. HITSA allüksused on Eesti Infotehnoloogia Kolledž ja ka Hariduse- ja teaduse andmesidevõrk EENet.

 

 

 

 

 

EL_Sotsiaalfond_horisontaalne