Registreerumine 2015. aasta “Terve karjäär” teemanädalale on avatud

  • 0

Registreerumine 2015. aasta “Terve karjäär” teemanädalale on avatud

Tags : 

Registreerumine teemanädalale “Terve karjäär” on avatud

terve karjäär üle Eesti
Teemanädal „Terve karjäär“
PRESSITEADE
märts 2015

 

Tänasest saab registreeruda 23. – 27. märtsil toimuvale üle-eestilisele teemanädalale “Terve karjäär”, kus nädala jooksul toimuvad 15 maakonnas tasuta töötoad elu- ja karjäärivalikutest, ennast rikastava tööelu kujundamisest ning enese edukast esitlemisest. Kiiret karjäärinõu saavad huvilised karjäärikiirabis. Teemanädal toimub sel aastal teistkordselt, sündmuse eestvedajaks on MTÜ Eesti Karjäärinõustajate Ühing koostöös SA Innove/Rajaleidjaga, SA Kutsekoda/Europassi Keskusega, Eesti Töötukassaga, Manpower OÜga, Persoonibrändi Agentuuriga, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutusega. Teemanädalat toetab Euroopa Sotsiaalfond.

„Teemanädal “Terve karjäär” pakub 23.-27. märtsil täiskasvanutele ainulaadset võimalust õppida juurde tänapäeva maailmas ääretult olulisi oskusi, mis võimaldavad inimesel endal võtta suurem kontroll oma heaolu üle,” nendib Liisi Toom, teemanädala korraldaja ja persoonibrändi nõustaja. “Programmis on loenguid ja töötubasid nii tööstressiga toimetuleku, õigete valikute tegemise teemadel ning valitud ametini teadlikult jõudmise kohta enese arendamise ja ka –esitluse kaudu. Seda kõike tasuta!”

Karjääripäevad toimuvad kõigis 15 Eesti maakonnas, neist mahukaimad Tartus 25. märtsil ja Tallinnas 26. märtsil. Kõik töötoad, loengud ja karjäärikiirabi on loodud nii, et nad aitaksid inimesel õppida tundma iseennast, valida valdkond ja ametialane tegevus, mis talle südamelähedane on ning mis annab lisandväärtust tema klientidele ja tööandjale. Näiteks Tallinnas 26. märtsil toimuvale karjääripäevale tulevad esinema mitmed tuntud ja mitmekesise töökogemusega inimesed:

  • multitalent Hannes Võrno “Karjäär: kas redel või tara?”;
  • Swedbanki Privaatpanganduse osakonna juht Gunnar Toomemets “Rikas karjäär – kas elu rikastaja või rikkuja?”;
  • Eesti Konjunktuuriinstituudi direktor Marje Josing “Nutikad on hinnas kogu maailmas”;
  • ajakirja Director peatoimetaja, Director Meedia kirjastuse osanik Taivo Paju “Keera tööandjale käru nagu oskad, siis on kindel, et saad oma karjääri ka tuksi keerata”;
  • persoonibrändi ja kommunikatsioonijuhtimise nõustaja Persoonibrändi Agentuur OÜ-st, Liisi Toom “Persoonibrändi audit: tunne iseennast, ole tuntud”;
  • juhtimiskonsultant Jari Pekka Kukkonen “Tajutud rikkus”.

“Usume, et õige inimene õigel tööl on kõige parem, mis tööturul juhtuda võib,“ lisab Toom. „Seetõttu on “Terve karjäär” teemanädalal osalemine oluline ettevõtjatele ja töötajatele ja ka tööandjatele on oluline julgustada oma töötajatel karjääripäevadel osaleda.”

Eelregistreerumine karjäärinädala sündmustele algab esmaspäeval, 9. märtsil “Terve karjäär” kodulehel ja kestab 18. märtsini või kuni on vabu kohti.

 

NB! Registreerudes pane tähele:

– Ära registreeru paralleelselt toimuvatele sündmustele – võtad võimaluse teistel osaleda. Paralleelsetesse loengutesse ja töötubadesse registreerunute puhul jätab korraldaja õiguse kustutada ajaliselt hiljem tehtud registreeringud!
– Kui sa ei saa osaleda – anna meile teada, et uued inimesed saaksid osaleda
– Registreeru vaid üks kord ja oma nimel.

Tutvu programmiga ja registreeru siin

Registreerumine on vajalik Tartu, Tallinna, Saaremaa, Jõgevamaa, Võrumaa, Põlvamaa, Viljandimaa, Valgamaa ja Ida-Virumaa teemanädala sündmustele.
Lisainfot teemanädala kohta saab jooksvalt Facebooki lehelt 

“Terve karjääri” teemanädal toimub juba teist aastat MTÜ Eesti Karjäärinõustajate Ühingu (KNÜ) eestvedamisel, koostöös SA Innove/Rajaleidjaga, SA Kutsekoda/Europassi Keskusega, Eesti Töötukassaga, Manpower OÜga, Persoonibrändi Agentuuriga, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutusega ja paljude teiste partneritega, kes toetavad maakondlikke karjääripäevi. Teemanädalat toetab Euroopa Sotsiaalfond.

 

Lisainfo:

Liisi Toom, teemanädala korraldaja, persoonibrändi ja kommunikatsioonijuhtimise nõustaja, Persoonibrändi Agentuur OÜ, 52 70 534, liisi@persoonibrand.ee

Küllike Oja, teemanädala korraldaja, KNÜ juhatuse liige, karjäärinõustaja, 5548 186, kyllike.oja@gmail.com

*

Materjal ajakirjandusele:

Teemanädala videoklipp https://vimeo.com/120677257

Peakorraldaja Liisi Toom pilt https://www.dropbox.com/s/3lviewxq7hrilly/Liisi%20Toom_fotograaf%20Arp%20Karm.jpg?dl=0

Sündmuse logo https://www.dropbox.com/s/3wa38bvw640cwq1/TK_logo_2015_web.jpg?dl=0