Karjäärinõustajad:Mida teha, kui sul on karjäär?

  • 0

Karjäärinõustajad:Mida teha, kui sul on karjäär?

Tags : 

“Terve karjäär” teemanädal 2015
PRESSITEADE

Karjäärinõustajad: Mida teha, kui sul on karjäär?


terve karjäär 201523.-27. märtsil toimub üle-eestiline teemanädal “Terve karjäär”, kus iga inimene saab võimaluse kogeda karjäärinõustamise kasulikkust. Tänavuse teemanädala fookuses on karjääri rikkus. Programm ja registreerumine “Terve karjäär” kodulehel.

“Otsime vastuseid küsimustele, milline on rikas karjäär ja kuidas seda saavutada. On see kõhtu täitev, hinge toitev, pikaajaline pühendumine või rikkalik oskustepalett, aste-astmelt kõrgusse tõusev või siksakiline virvarr? Tähtis on mõista, et karjäär on terviklik, see puudutab kogu inimese elu: karjääri planeerimine aitab jõuda õigete valikute kaudu rahuloluni nii töös kui eraelus,” ütleb teemanädala korraldaja, karjäärinõustaja Küllike Oja. “Karjäärinõustamisest leiab tuge nii palgatöötaja, kes soovib oma töös mõtestatud arengut, kui ka vabakutseline, kes oma karjääri ise kujundab. Samuti on töötajate karjääri planeerimine järjest olulisem personalitöös.”

“Terve karjääri” raames toimuvad Eesti suuremates linnades ja kõigis maakonnakeskustes töötoad ja loengud, pakutakse karjääri kiirabi ning tutvustatakse Eestis pakutavaid teenuseid. Esinejate seas on multitalent Hannes Võrno, Eesti Konjunktuuriinstituudi direktor Marje Josing, ajakirja Director peatoimetaja Taivo Paju, Swedbanki Privaatpanganduse osakonna juht Gunnar Toomemets, sotsiaalminister Helmen Kütt, SportID ja Firmasport tegevjuht Marti Soosaar ja paljud teised. Kõik karjäärinädala sündmused on tasuta.

Eelmisel aastal toimunud esimese karjäärinädala käigus selgus, et vajadus karjääriplaneerimise järele on ääretult suur. Saalid olid täis ja kuulajad rahul, kokku külastas üritusi üle 2000 inimese. Samas on karjäripäeva osalejate tagasiside järgi Eestis täiskasvanutest kasutanud karjääriteenuseid vaid 45 protsenti, seega on valdkonnas veel küllaga arenguruumi.

Tutvu teemanädala “Terve karjäär” 2015 programmiga

Registreerumine karjäärinädala üritustele algab esmaspäeval, 9. märtsil. Kes soovib olla kindel, et põnevamaist hetkedest ilma ei jää, võib juba praegu liituda karjäärinädala uudiskirjaga siin.

“Terve karjääri” teemanädal toimub juba teist aastat MTÜ Eesti Karjäärinõustajate Ühingu (KNÜ) eestvedamisel, koostöös SA Innove/Rajaleidjaga, SA Kutsekoda/Europassi Keskusega, Eesti Töötukassaga, Persoonibrändi Agentuuriga ja paljude teiste partneritega, kes toetavad maakondlikke karjääripäevi.

Põhjalikum info karjäärinädala kodulehel http://tervekarjaar.kny.ee
Teemanädala “Terve karjäär” lehekülg Facebookis

LAE ALLA

Sündmuse reklaamvideo 
Peakorraldaja Küllike Oja pilt 
Sündmuse logo
Sündmuse üldflaier

 

Lisainfo:
Küllike Oja, teemanädala korraldaja, KNÜ juhatuse liige, karjäärinõustaja
Tel: 5548 186, e-post: kyliike.oja@gmail.com
Liisi Toom, teemanädala korraldaja, persoonibrändi ja kommunikatsioonijuhtimise nõustaja
Persoonibrändi Agentuur OÜ
Tel: 52 70 534, E-post: liisi@persoonibrand.ee